Godziny nauczycieli dla uczniów

logo

Wykaz zajęć dodatkowych prowadzonych przez nauczycieli ZSTiO

w Sandomierzu rok szkolny 2017/2018

 

Lp.

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Miejsce odbywania zajęć

Czas /data

klasy

1.

Przygotowanie do egzaminu zawodowego oraz przygotowanie do konkursów branżowych

Bielecki Janusz

Sala P.5

Środa

13:30 – 14:15

3 TPS

2.

Teatr szkolny

Błąd Warych Katarzyna

Aula szkolna

Wtorki, piatki

13.30-14.30

Technikum 10 ucz

ZSZ- 5 uczniów

3.

Przygotowanie do matury z języka angielskiego

Borcuch Aldona

Sala 17

Czwartek

13.30-14.15

Technikum 8 uczniów

4.

Zajęcia wyrównawcze

Chmiel Grażyna

Sala 37

Piątek

10.50-11.35

Technikum 10 osób

5.

Przygotowanie do egzaminu zawodowego

Chmielnicka Maria

Sala 39

Poniedziałek 8.00-8.45

Kl.2 TI

6.

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla grupy z Ukrainy

Chmielowiec Krystyna

Sala 35

Wtorek

14.20-15.05

Technikum 10 uczniów

7.

Przygotowania do OWiUB

Choda Jerzy

Sala 45

Poniedziałek 8.00-8.45

Kl.4 TB

8.

Przygotowanie do egzaminu z organizacji robót budowlanych

Gajewska Beata

Sala 9

Czwartek 14.15-15.05

Kl.3 TB

9.

Zajęcia wyrównawcze z robót malarsko-tapeciarskich

Jajko Michał

Sala 102

Czwartek 7.10-7.55

Kl.2 mzr

10.

Przygotowanie do matury z języka angielskiego

Kaczyńska Małgorzata

Sala 36

Wtorek

12.40-13.25

Technikum 8 uczniów

11.

Przygotowanie do egzaminu zaw.

Przygotowanie do konkursu Złota kielnia i Buduj z Pasją

Ożóg Anna

Sala 103

Co drugi piątek 13.30-14.15

Wg możliwości –brak stałego terminu

3 TB

12.

---------------------------------

Kozera Katarzyna

---------------------

----------------------

-----------------------

13.

Doradztwo zawodowe

Kuśmira Małgorzata

Sala 26

Środa 9.50-10.35

Zainteresowani uczniowie

14.

Przygotowanie do egzaminu zawodowego- tematyka dowolna z rozwiazywaniem testów, zaliczeniami ćwiczeń, poprawki klasówek

Kwiecień Tomasz

Pracownie szkolne

wtorek

14.20-15.05

klasy wszystkie chętne

15.

Przygotowanie do egzaminu zawodowego E.12

Łomża Wiesław

Sala 105

Wtorek 14.20-15.05

Kl.2 TI

16.

CCNA1 Sieci komputerowe

Mendala Adam

Sala 103

Środa

14.20-15.05

Technikum 12 uczniów

18.

-------------------------------

Mirek Andrzej

------------------------

------------------------

------------------------

19.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z geografii

Nalepa Kazimierz

Sala 26

Piątek 13.30-14.15

Klasa IV 5 uczniów

20.

Wolontariat

Oszczudłowska Barbara

Sala 18

Czwartek

13.30-15.00 co dwa tygodnie

Technikum 10 ucz

ZSZ- 3 uczniów

21.

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Pargieła Rozalia

Sala 19

Poniedziałek

14.30-15.05

Technikum 10 ucz

ZSZ- 3 uczniów

22.

Zajęcia wyrównawcze

Pietrzyk Bożena

Sala 36

Poniedziałek 14.14

Technikum 10 uczniów

23.

-----------------------

Raumiagi Jerzy

---------------

-------------------

--------------------

24.

Przygotowanie do egzaminu zawodowego.

Sadkowski Marcin

Sala P.5

Wtorek

12:40 – 13:25

3 mps

25.

Wolontariat

Strojewska Agnieszka

Sala 18

Czwartek

13.30-15.00 co dwa tygodnie

Technikum 10 ucz

ZSZ- 3 uczniów

26.

----------------------

Tarkowska Agnieszka

-----------------

-----------------

------------------

27.

Zajęcia praktyczne – przygotowywanie pomocy dydaktycznych

Wnuk Tomasz

Sala P.1

Wtorek 14:20- 15:05

1 TPS

 

 

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL / FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

TEL. 15-644-58-74

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja