Strona główna

logo

Pracownia samochodowa
Budynek szkoły
Pracownie szkolne
Oferta dla naszych uczniów. Zapraszamy !! Cisco Networking Academy

Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 1 moodle 1.0

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego w I LO

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ekologicznym w kategorii plastycznej,, Sandomierz przyrodniczą ostoją”. Jego rozstrzygnięcie nastąpiło 6 czerwca 2018r. podczas uroczystości XXI Międzyszkolnej Sesji Ekologicznej w I LO Collegium Gostomianum.

Podsumowanie VI edycji konkursu „ Sandomierszczyzna – Moja Mała Ojczyzna”

        W konkursowych zmaganiach VI edycji konkursu wzięli udział uczniowie z 21 szkół wszystkich szczebli Powiatu Sandomierskiego. Jury w składzie :Cezary Łutowicz- artysta, złotnik, projektant Jurij Sulimow – artysta, malarz, Katarzyna Pisarczyk-Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych, Roland Parole – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, Ewelina Orłowska – przedstawiciel Muzeum Okręgowego w Sandomierzu oraz Wojciech Dumin – Dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury obejrzało 103 prace (55 prace plastyczne, 48 fotografii) i przyznało ogółem 32 nagrody.

                 Znakomicie na Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w piłce nożnej, rozegranych w Górze Kalwarii, zaprezentowała się w miniony poniedziałek, 28.05.2018 r. reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu. Nasza drużyna zdobyła na tych zawodach brązowy medal.

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

Nowy kontakt telefoniczny na czas remontu szkoły:

tel: 15 832 07 37

Z tego powodu następujące nr telefonów są nieaktywne:

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

Przepraszamy za utrudnienia .

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja